Příměstský tábor

18.07.2014 11:32

Poslední týden v srpnu organizujeme "příměstský tábor" formou výletů pro maminky s dětmi. SRAZ NA MÍSTĚ!

25.8. Horňácká farma https://www.hornackafarma.cz 10.00 h

Pod vedením zkušeného farmáře si zblízka prohlédnete jednotlivé druhy hospodářských zvířat a jejich zvířecí rodiny. Chováme koně, ovce, kozy, prasata, miniprasátka, divoká prasata, skot, oslíka, indické běžce, slepice a husy. Poznáte potřeby zvířat, jejich chování, čím se živí a jaký užitek dávají člověku. Pohladíte si je, některé z nich nakrmíte. Vtáhneme vás do děje, po dobu návštěvy se budete cítit farmářem. Děti i dospělí zde o zemědělství nejenom uslyší, ale i uvidí, ucítí a osahají si jej. Poznají rozdíl mezi konvenčním zemědělstvím a ekologickým.

Můžeme spojit s prohlídkou větrného mlýna v Kuželově

26.8. Kovozoo – Staré město u Uherského Hradiště 9.30 h

V celé Evropě unikátní ZOO se nachází přímo na Slovácku v areálu společnosti REC Group s.r.o. ve Starém Městě u Uherského Hradiště. V současné době ji obývá více než 80 zvířat a stále se rozrůstá. Zvířata jsou v životní velikosti a svojí propracovaností a dokonalostí překvapí mnoho návštěvníků. K vidění je lví výběh, gorila, gepardi, koně, nosorožci, pštros, želvy, ale i labuť, lama, bizon a spousta dalších.

27.8 Parník Veselí nad Moravou https://www.batakanal.cz/danaj/pravidelne-plavby/  odjezd parníku v 10:00 h, nutno být na místě 9.30 - 9.45 h!!!

Spojíme s návštěvou skanzenu

28.8. Vláček Vracov https://www.zeleznice600.cz/    8.30 h

Úzkorozchodná dráha vede celkem přes čtyři pozemky. Z jedné zahrady, ovocným sadem, dále projíždí řadou borových stromů, kde je nádraží ,,Záboří,, pak kolem malého rybníka a budoucího hřiště už směrem k hlavnímu nádraží. Z obou zastávek se dá dojít k rybníku, kde jsou různá malá posezení. Celý areál lze projít třeba i s kočárkem pěšky. Občerstvení je zatím umístěno v budově nádraží na Záboří.

 

Můžete se účastnit všech nebo jen některých výletů. Pokud chcete čerpat příspěvek VZP, je potřeba se zúčastnit všech výletů

Pokud nechcete čerpat příspěvek, budete si vstupné hradit samy, v opačném případě budeme vybírat 800,- Kč, které pak na konci zúčtujeme a přeplatek vrátíme.

Hlásit se můžete přes facebookové stránky, na mail beranekdomanin@seznam.cz nebo tel. 776 230 405.

 

Příspěvek VZP

Příspěvek na letní dětský tábor

Příspěvek VZP do výše 500 Kč je určen na prázdninový letní tábor, tábor s cílenými pohybovými aktivitami a příměstský letní tábor (v počtu min. 4 po sobě jdoucích dnů).

Příspěvek bude poskytován po předložení originálních platebních dokladů o zaplacení letního dětského tábora v českých korunách s datem vystavení od 1. 1. 2014 do 31. 8. 2014 (v tomto případě neplatí podmínka, že doklady o zaplacení nesmí být starší než 3 měsíce od data vystavení).

Formulář na žádost:

https://www.vzp.cz/uploads/document/zadost-o-poskytnuti-prispevku.pdf

—————

Zpět


Kontakt

Beránek Mateřské centrum Domanín z.s.

Domanín 303, 696 83